Serwis informacyjny Mercedes-Benz Trucks

Wszystkie aktualności dotyczące Mercedes-Benz Trucks z pierwszej ręki? Dostarczane Ci w prosty sposób pocztą elektroniczną? To możliwe za sprawą jednego kliknięcia:

już teraz zapisz się do bezpłatnego newslettera RoadStars i otrzymuj regularnie najnowsze informacje dotyczące ekskluzywnych imprez i reportaży na temat Actrosa, Arocsa i spółki.

Czeka na Ciebie wiele ekscytujących relacji, zdjęć i filmów na temat tego, co Cię interesuje: codziennej pracy za kółkiem – z całego świata!

I nigdy więcej nie przegap terminu zgłoszenia się na jedną z niesamowitych imprez RoadStars! RoadStars oferuje niezapomniane, unikatowe akcje wyłącznie dla kierowców ciężarówek. Nasz newsletter Ci o nich przypomni!

Naturalnie w każdej chwili możesz z łatwością zrezygnować z subskrypcji.

Po wysłaniu swoich danych otrzymasz od nas e-maila potwierdzającego Twoją rejestrację. Kieruj się informacjami zawartymi w tej wiadomości potwierdzającej.

Bardzo dziękujemy,
Twój zespół Mercedes-Benz Trucks

Dane osobowe

Zapoznałem/-am się z wytycznymi dotyczącymi danych osobowych i warunkami korzystania oraz akceptuję je. Dodatkowo przyjmuję do wiadomości informację, że Daimler Truck AG, Mercedesstraße 120, 70372 Stuttgart, Deutschland, jako usługodawca zarządza moimi danymi.

Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie do wysyłki newslettera. Możesz w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania newslettera, klikając na umieszczony na końcu link dezaktywacyjny.

Wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką jest obowiązkowe.

Wyślij